Oregon

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Oregon

Nemovitosti na prodej v Oregonu

Leží na západě s Tichým oceánem, na severu s Washingtonem, na jihu s Kalifornií, na východě s Idaho a na jihovýchodě s Nevadou.

Oregon je americký pobřežní stát v severozápadním Pacifiku. Je známá rozmanitostí krajiny, která zahrnuje lesy, hory, farmy a pláže. Město Portland je známé svou excentrickou avantgardní kulturou a hostí proslulé kavárny, butiky, restaurace s nulovými mílemi a malé pivovary.

Pokud máte zájem o koupi nemovitosti k prodeji v Oregonu, musíte vědět něco o situaci na trhu s nemovitostmi.

V Oregonu v současné době existuje více kupujících než prodejců na trhu s nemovitostmi, a ačkoli to může být obtížné najít správné zákazníky pro kupující, pomohlo to prodejcům rychle uzavřít dohodu a získat jejich preferovanou konečnou prodejní cenu v kolik kupující soutěží o své domovy.

V Portlandu je na trhu méně domů a méně nabídek. To znamená, že pokles dostupných domů nebude mít stejný pozitivní vliv na prodejce portlandského trhu.

V uplynulých letech, kdyby existoval několik nabídek na jediném majetku k prodeji v Oregonu od potenciálních kupujících, bylo by alespoň 20 nebo více nabídek. Dnes se tento počet snížil na zhruba dvě nebo tři vícenásobné nabídky kvůli silné poptávce po domcích v oblasti.

Vyhlídky pro nájemce domů poprvé nejsou tak ponuré, jak se zdá. Oblíbené města, jako je Beaverton a Canby, jsou skvělými místy, kde můžete hledat levnější a základní domy. Takže mohou být zajímavým místem pro hledání nemovitosti k prodeji v Oregonu

Prodejní ceny domů v roce 2017 mohou mít záznamy, ale prosperující trh vyvolal některé otázky ohledně limitů trhu s nemovitostmi v Oregonu.

Ačkoli může být i nadále trh pro prodejce, není tak silný, jaký byl v roce 2017. Proto je pro potenciální kupce skvělý čas pohybovat se po celém území a koupit si domov, zejména pokud jsou poprvé doma kupující .

Průměrná prodejní cena domu v Lane County vzrostla mezi lety 2016 a 2017 o 9,6%, což činilo průměrně 287 900 dolarů. V loňském roce překonal průměrnou prodejní cenu rekord ve výši 265 300 USD.

Průměrná prodejní cena domu ve Florencii, Oregonu vzrostla o 6%. Většina expertů na nemovitost tvrdí, že do roku 2018 neočekává, že průměrná cena prodeje domů vzroste nad 9%.

Lane County zaznamenalo od recese v roce 2012 nárůst na trhu s nemovitostmi. Ceny domácností se za posledních pět let zvýšily. Tak Lane County není správné město hledat nemovitosti k prodeji v Oregonu.

V roce 2018 v Oregonu se hodnota domácností zvýšila od roku 2017 na 8,8% a očekává se, že domácí hodnoty budou nadále růst až na 3,3% před rokem 2019.

Města s nejdražšími domácími prodeji zahrnují Portland, Bend, Beaverton, Hillsboro a Gresham. Naštěstí existují také některé dobré možnosti pro domovské domy ve městech jako Springfield a Salem.

Mapa, vývoj cen a statistiky
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB